vetra logo1-1

Apie mus


k-9a

Šokių klubas "VĖTRA" į kurtas 1980 metais .Klubas yra Lietuvos sportinių šokių federacijos narys. Jo įkūrėjai šokių treneriai, tarptautinės kategorijos teisėjai, Dalia ir Michailas Ržeuskiai. Už Lietuvos čempiono paruošimą Daliai Ržeuskienei suteiktas Lietuvos Respublikos trenerės vardas . Už indėlį į šokių sportą, trenerė apdovanota Ispanijos karališkosios šeimos padėkos raštu . Nuo 2008m.trenerių gretas papildė tarptautinės klasės šokėja Irma Ržeuskytė (2010m. įgytas tarptautinio verslo magistro diplomas) .

Per visą gyvavimo laikotarpį „Vėtros" šokių klube išugdytas nemažas būrys aukšto meistriškumo sportininkų: Lietuvos čempionas Donatas Načajus, kuris dabar dirba šokių treneriu Amerikoje. Pasaulio čempionė Kristina Valiūnaitė. Lietuvos čempionatų finalistai Nerijus Mačiulis ir Milda Liumaitė, Karolis Milius ir Evelina Bešytė.

Klubo sportininkai Tomas Uroška ir Irma Ržeuskytė 2002m.tapo pirmųjų Lietuvos reitingo varžybų nugalėtojais ,ši pora daugkartinė Lietuvos apskričių pirmenybių nugalėtoja, Lietuvos čempionatų finalistė ir prizininkė.Šokėjai net penkis metus buvo įtraukti į Lietuvos rinktinę ir atstovavo šalį tarptautiniuose turnyruose.

Šiuo metu klubo poros sėkmingai startuoja įvairiuose sportinių šokių konkursuose.

Klubo ugdytinis ,Tomas Uroška, pripažintas geriausiu 2010m. Lietuvos šokėju ,jis televizijos projekto "Tu gali šokti" nugalėtojas.

Šokių klube "Vėtra" šoka ne tik vaikai, jaunimas bet ir suaugusieji. Šios grupės gyvuoja jau 10 metų ir suteikia galimybę šokti ne tik poromis bet ir po vieną. Suaugusieji šokėjai lankosi bendraminčių kolektyvuose ir kasmet rengia puikius šokių vakarus, kuriuose dalyvauja šokių mylėtojai iš visos Lietuvos.