vetra logo1-1

Šokių kursai suaugusiems


IMG 5819

Lanko poros ir mokosi šokti Lotynų amerikos šokius- Sambą, Rumbą, Čia-čia-čia, Svingą, Džaivą, Salsą ir kitus; Taip pat mokomasi Klasikinių šokių - Lėtą valsą, Tango, Vienos valsą, Fokstrotą, Kvikstepą, Argentinietišką tango ir kitus.

Pamokos grupėse – tai puikus būdas mokytis šokti kartu su kitais Jūsų lygio šokėjais. Mūsų šokių klube Jūs sutiksite daug žmonių, kurie vėliau galbūt taps Jūsų draugais ar partneriais.Mes pasistengsime pateisinti visus Jūsų lūkesčius, susijusius su šokiais. Mes mokome įvairius šokius, įvairiais lygiais: nuo pradedančiųjų iki toli pažengusiųjų, nuo mažiausiųjų šokėjų iki įvairaus amžiaus suaugusiųjų,nuo pramoginių iki sportinių šokių.

Mes tikimės, kad mūsų šokių klube Jūs pasijusite puikiai.Suprantame, kad kiekvienas mokosi skirtingai, todėl pritaikysime savo pamokas Jūsų poreikiams, įvertindami pageidavimus ir mokymosi greitį, nepaisant ar tai Jūsų pirmoji ar šimtas pirmoji pamoka. Lydėsime Jus visu Jūsų šokių mokymosi keliu. Šokiai yra linksmi ir įkvepiantys, jie gali pakeisti Jūsų gyvenimą visam laikui.