vetra logo1-1

Pradedančiųjų grupė

IMG 1908

Šoka vaikai nuo 5 iki 10 metų. Per pirmus treniruočių mėnesius mažieji išmoksta Lėtą valsą, Čia-čia-čia, Disko ir Kantri. Kalėdinio šokių konkurso metu pradedantieji jau dalyvauja varžybose.

Skaityti daugiau ...

Sportinė grupė

88s

Treniruojasi poros, kurios aktyviai dalyvauja varžybose. Šokėjų klasė įvairi , nuo "E" iki Tarptautinės klasės./E,D,C,B,A,S/ Sportinės poros varžosi Lietuvoje bei užsienio konkursuose. Šios grupės šokėjai dalyvauja koncertinėse programose, vasarą treniruojasi stovyklose.

Skaityti daugiau ...

Linijiniai ir solo latino šokiai

Šokama išsirikiavus linijose, po vieną.Mokomasi Lotynų amerikos šokių: Sambos, Čia-čia-čia, Rumbos, Svingo, Salsos, Kantri. Klasikinių šokių: Lėto valso, Tango, Fokstroto, Vienos valso bei kitų šokių. Tai viena iš seniausių pasilinksminimo formų, populiari iki šių dienų.

Šokis nuo pat seniausių laikų žmogui turėjo magišką reikšmę.Per daug metų atsirado daug šokio stilių,iš kurių kiekvienas žmogus gali išsirinkti sau priimtiniausią, pagal gyvenimo būdą ir charakterį.Tačiau šokio esmė išlieka ta pati - šokdami žmonės lengviau atsipalaiduoja, pailsi ir įgauna daugiau jėgų. Taip pat žmogus mokantis šokti labiau pasitiki savo jėgomis, nes gyvenime yra labai daug situacijų kurias lydi muzika ir judesys. Vienas iš mūsų siūlomų kursų, tai Lotynų Amerikos šokiai.

Skaityti daugiau ...

Šokių kursai suaugusiems

IMG 5819

Lanko poros ir mokosi šokti Lotynų amerikos šokius- Sambą, Rumbą, Čia-čia-čia, Svingą, Džaivą, Salsą ir kitus; Taip pat mokomasi Klasikinių šokių - Lėtą valsą, Tango, Vienos valsą, Fokstrotą, Kvikstepą, Argentinietišką tango ir kitus.

Pamokos grupėse – tai puikus būdas mokytis šokti kartu su kitais Jūsų lygio šokėjais. Mūsų šokių klube Jūs sutiksite daug žmonių, kurie vėliau galbūt taps Jūsų draugais ar partneriais.Mes pasistengsime pateisinti visus Jūsų lūkesčius, susijusius su šokiais. Mes mokome įvairius šokius, įvairiais lygiais: nuo pradedančiųjų iki toli pažengusiųjų, nuo mažiausiųjų šokėjų iki įvairaus amžiaus suaugusiųjų,nuo pramoginių iki sportinių šokių.

Mes tikimės, kad mūsų šokių klube Jūs pasijusite puikiai.Suprantame, kad kiekvienas mokosi skirtingai, todėl pritaikysime savo pamokas Jūsų poreikiams, įvertindami pageidavimus ir mokymosi greitį, nepaisant ar tai Jūsų pirmoji ar šimtas pirmoji pamoka. Lydėsime Jus visu Jūsų šokių mokymosi keliu. Šokiai yra linksmi ir įkvepiantys, jie gali pakeisti Jūsų gyvenimą visam laikui.

Skaityti daugiau ...

Vestuviniai šokiai

IMG 2382

Vestuvės tai išskirtinė šventė kiekvienam. Pastaruoju metu vis daugiau jaunavedžių nori, kad jų pirmasis vyro ir žmonos šokis būtų originalus ir įsimintų ilgam, todėl ieško įvairiausių sprendimų. Mes turime Jums pasiūlyti daug idėjų, kad šis šokis jums liktų kaip gražus atsiminimas.Išmokti vestuvinį šokti užtenka kelių pamokų. Pasitreniravę šokti su profesionaliais treneriais jūs užtikrintai jausitės šventės metu ir galėsite visapusiškai mėgautis nuostabia diena. Siūlome pasirinkti patogų laiką pamokoms, kurių metu dėmesys bus skiriamas tik Jums.

Vestuvinių šokių individualios pamokos kainos:

 1 pamoka - trukmė 60   min.

 40 Eu

 Išmoktus šokius puikiai galėsite pritaikyti įvairiuose vakarėliuose, klubuose ar oficialiuose pobūviuose.

 Teiraukitės telefonu 8 676 25488 arba rašykite mums:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

Skaityti daugiau ...

Dovanos

present-300x225 Padovanokite šokių pamoką!

Šiuolaikiniam žmogui – šiuolaikinė dovana : Šokių pamoka su profesionaliu treneriu. Artėja vestuvių ar gimtadienio data ? Padovanok individualią šokių pamoką savo antrai pusei. Jei norite padovanoti šokių pamokas artimam žmogui, skambinkite tel.: +370 676 25488 arba rašykite mums:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skaityti daugiau ...

Individualios pamokos

 IMG 5757 

Jei neturi galimybės lankyti šokių su grupe, bet labai nori šokti ir netgi dalyvauti varžybose mes siūlome individualias pamokas su profesionaliu treneriu.Mes siūlome galimybę mokytis šokti pagal Jums patogų grafiką, pagal Jūsų sugebėjimus ir norus.Mes pasistengsime pateisinti
visus Jūsų lūkesčius, susijusius su šokiais. Mes mokome įvairius šokius,įvairiais lygiais: nuo pradedančiųjų iki toli pažengusiųjų, nuo mažiausiųjų šokėjų iki įvairaus amžiaus suaugusiųjų, nuo pramoginių iki sportinių šokių.

Profesionalus treneris pasiruošę įdėti daug pastangų, kad mokymasis šokti būtų įdomus ir teiktų didelį malonumą. O jeigu po to norėsite išbandyti savo jėgas su kitomis tokiomis poromis, mes parekomenduosime varžybas, kuriose galėsite dalyvauti. 

Teiraukitės telefonu 8 676 25488 arba rašykite mums club Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. gmail.com

 

Skaityti daugiau ...